Evdeki Malzemelerle Deltoid Uçurtma

Beraber uçurtma yapıyoruz.
Post Reply
caner1907

Evdeki Malzemelerle Deltoid Uçurtma

Post by caner1907 »

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

vallahi çok güzel uçuyor tavsiye ederim
Halit
Site Admin

Post by Halit »

Bu kadar emek verip bizimle paylaştığın için çok teşekkür ederim.
Her geçen gün daha iyi uçurtmalar yapacağından hiç şüphem yok.
http://www.ucurtmaplanlari.com
caner1907

Post by caner1907 »

ne demek tabiki paylaşıcağım.
elimden geldiği kadar birşeyler yapmaya çalışıyıyorum.
o değerli yorumlarınızı bekliyorum...
zahitmungan

Post by zahitmungan »

Çok güzel hazırlamışsın teşşekür..
http://picasaweb.google.co.uk/mardinucurtma
www.zahitmungan.com

Lanet olsun içimdeki uçurtma sevgisine. :lol:
caner1907

Post by caner1907 »

birşey değil.
bende yorumlarınız için teşekkür ederim.
M. Rafet ÖZALP

Post by M. Rafet ÖZALP »

Anlatım şekli çok güzel. Uçtuğunu söylediğine göre söyleyecek bir şey kalmadı. Tebrikler
caner1907

Post by caner1907 »

teşekkür ederim...
nil

Post by nil »

slm
gecen gün bı uçurtma yapmak istemıştim evde çıta yoktu ben de çöp şişlerle yapmayı düşünmüştüm ama sonra uçmayacagını düşünüp vazgeçmiştim keşke yapsaymışım... :D :D :D
BigSkyWings

Post by BigSkyWings »

eywallah baba çok güzel anlatmışsın.çok teşekkür ederiz yardımların için.peki bir soru!!acaba ayakkabı sarma kağıdı değil de kumaştan yaparsak bu uçurtma yine uçar mı!!...şimdiden teşekkürler...
caner1907

Post by caner1907 »

öncelikle teşekkür ederim
ben hafif olduğu için bunu yazdımama kumaşta kullanabilirsiniz.
kullanıcapız kumaş çok ağır olmamalı mesala çiçekçi kumaşı denilen(buket sarmaktra kullanılan )kumaşlar var onlardan kullana bilirsin...
BigSkyWings

Post by BigSkyWings »

İlgin için çok teşekkür ederim.Ben bu foruma yeni üye oldum.uçurtmalarla pek bir ilgim yok.ama her nedense bir uçurtma yapmak istedim..kumaş istedim .çünkü ben animasyon çizim yapıyorum da.kendi yaptığım çizimi tarattırıp onu uçuracağım uçurtmanın üzerine baskı yaptırmak istedim..aynı tişört baskıları gibi.en azından deseni benim üretimim olur dedim.zaten uçurtma binevi özgürlüğü temsil ediyo.benim çalışmam da ona benzer bişey olucak..gerçekten çok saol yardımların için..
Sercin

Post by Sercin »

Merhaba,

@BigSkyWings: Öncelikle forumumuza hoşgeldiniz. Çizimlerinizi uçurtma üzerinde desen olarak kullanma fikriniz çok hoş. Umarım bir an önce hayata geçirirsiniz.

Yanlız mesajlarınızdaki üslüp beni biraz rahatsız etti.
eywallah baba çok güzel anlatmışsın.çok
Forumu biraz incelerseniz üyelerimizin argo'dan mümkün olduğunca uzak durduğunu görebilirsiniz. Ayrıca yazışmalarımızda çok temiz bir Türkçe kullanmaya özen gösteriyoruz. Ben, yazacağım mesajların hatasız olması için tekrar tekrar gözden geçiriyorum. Gönderdikten sonra bir hata farketmişsem "Değiştir" butonu ile düzeltmeye çalışıyorum.

Lütfen forumumuzu temiz tutalım. Türkçe dilinin yazım kurallarına uyarak yazmaya çalışalım. Örneğin noktalama işaretlerini kendinden önceki kelimeye bitişik yazalım ama sonrasında bir boşluk bırakmayı unutmayalım.

Son olarak; msn Türkçe'si diye bir şey yoktur. "Selam" yerine "Slm", "Merhaba" yerine "Mrb" kullanmayalım. Bu kısaltmaları kullanmak sizin ne kadar bilgisayar bildiğinizi değil, ne derece dilbilgisi yoksunu olduğunuzu gösterir.

Sevgilerimle
Serçin BASUT
BigSkyWings

Post by BigSkyWings »

Tamam Serçin.Seni gerçekten tebrik ederim. Tüm forum üyelerine dilimizi dikkatli kullanmaya çalıştıkları için teşekkür ederim. Aslında gerek günlük hayattaki gerekse forumlardaki konuşmalarımızda, İngilzce kelimelerle Türkçe kelimeleri karıştıranları uyarıyorum ama o
kısaltmalardan ben de nasibimi aldım ki öyle sürüp gidiyordu. Umarım senin uyarın işe yarar da bundan sonra daha dikatli olurum.
Bu arada bu akşam saat 20.10'da TRT 2'de Uçurtmayı Vurmasınlar filmi var.Tüm uçurtma sevenlere duyurayım istedim.
Post Reply