rhumbus go yada thunderbird 2.2

Kumandalı uçurtmaların yapımı ve uçuruluşu ile ilgi sorularınızı sorabilir, deneyim ve bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Post Reply
emrecixx

rhumbus go yada thunderbird 2.2

Post by emrecixx »

merhabalar arkadaslar forumunuza yeni üye olum ucurtma almak istiyorum 2 ipli istiyorum thunderbird yada rhumbus go almak istiyorum ama nerden temin edebilirim ve siz hangisini tavsiye edersiniz bu söylediklerimden? cevab bekliorum sizden tesekurler
mustafa-topcu

Re: rhumbus go yada thunderbird 2.2

Post by mustafa-topcu »

MUSTAFA TOPCU____________________________________

Image ucurtmalar.wordpress.com
emrecixx

Post by emrecixx »

oraya baktım thunderbird var ama rhumbus go yok onu nasıl bulurum ve siz hangini tavsiye edersiniz aralarında ne kadar bir fark var acaba?
hadi_bea

Post by hadi_bea »

emrecixx wrote:oraya baktım thunderbird var ama rhumbus go yok onu nasıl bulurum ve siz hangini tavsiye edersiniz aralarında ne kadar bir fark var acaba?
Merhaba forumumuza hoş geldiniz öncelikle çevrenizde iki ipli uçuran varsa onlarınkini deneyin derim. Başlangıç için ise daha ucuz ve daha küçük modelleri öneririm çünki ilk iki ipli uçurtma baya bir hırpalanıyor ayrıca go 4 ipli bir uçurtma direk onla başlarsanız çok zorlanır ve sıkılabilirsiniz. Tavsiyem rhombus grafiti veya ebay.com aracılığı ile Çin' den free shiping ile yani kargo masrafsız 10$-20$ civarı bir stunt kite almanız öğrendikten sonra daha pahalı ve ileri seviye modellere geçmenizi tavsiye ederim.
GÖRKEM ÇORLU
~~~~~~~~~~~~~~~~~
RÜZGARIN OĞLU
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bir gün ben de uçucam...
hadi_bea

Post by hadi_bea »

emrecixx wrote:oraya baktım thunderbird var ama rhumbus go yok onu nasıl bulurum ve siz hangini tavsiye edersiniz aralarında ne kadar bir fark var acaba?
Ayrıca katıldığınız şehride profilinizde belirtirseniz size daha iyi yardımcı olabilmek adını yaşadığınız şehirde tecrübeli arkadaşlarımız varsa size seve seve yardımcı olurlar.
GÖRKEM ÇORLU
~~~~~~~~~~~~~~~~~
RÜZGARIN OĞLU
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bir gün ben de uçucam...
Post Reply