Canon EOS400 ve EOS350 Satılık Fotoğraf Makinaları

Uçurtma yapımında kullanılabilecek her türlü malzeme hakkında bilgi. Malzeme bulunacak yerler.
Post Reply
Melih

Canon EOS400 ve EOS350 Satılık Fotoğraf Makinaları

Post by Melih »

Selam Arkadaşlar, etkinliklere gelemesem de hala yaşıyorum :D

Geçen hafta fotoğraf işleri yapan web sitemi ve bağlı olduğu reklam şirketini kapattım. Elimde 1 adet Canon EOS 400D ve 1 adet de EOS 350D makina var, gittigidiyorda satmadan önce burada bir sorayım dedim çünkü makinalar çok temiz, biri 6 biri 4 aylık. Çok fazla kullanılmadılar ma sigara içilen yerlerde kullanıldıkları için biraz sigara koktuklarını söylemeliyim. :?
Havalandırmak şart :lol:

Makinalar KİT alındıkları için yanlarında 18-55mm lik günlük kullanıma uygun lens geliyor.

Güzel fotoğraflar çekmek isteyen uçurtmacılara şiddetle tavsiye ederim. Ben de EOS 400D kullanıcısı olarak kesinlikle hatıralarınızı saklanabilir kıldıklarını söyleyebilirim, fiyatları da basçek uyduruk makinalardan fazla değil.
İsteyen varsa mesaj atabilir bu ilanı 4-5 gün bekleyip, alan olmazsa makinaları gittigidiyorda satışa çıkaracağım.

EOS 400D : 1000YTL
EOS 350D : 600YTL

Bu da resimleri:
Image
abdullah

Post by abdullah »

Kredi kartına taksit varmı acaba ... :lol: :lol: varsa ben talibim...
uçurtmayı vurmasınlar
Melih

Post by Melih »

Malesef Abdullah bey :roll:

Para peşin, kırmıız meşin. durumu söz konusu, şirket kapanıyor ve "batan web sitesinin malları bunlar" modunda satıyorum :)
Demirbaştan düşeceğim için fatura da kesebilirim, şirketi olan arkadaşlar varsa vergi avantajı da olur.
ahmetbayar

Post by ahmetbayar »

Çok güzel makinalar. Ama 1000 YTL lik bir makina bize çok pahalı gelir. KAP makinanı tüm sistemi ile birlikte satmak ister misin?

-"Yaani bu kulüp üyeleri de alternatif fikirler getirmekte rakipsiz" dediğini duyar gibiyim. :twisted:
Uçurtmanın mevsimi yoktur.
Rüzgarın estiği her zaman, uçurtma zamanıdır.
Post Reply