merhaba yeni baslangic piranha kalmadigi icin graffiti ???

Kumandalı uçurtmaların yapımı ve uçuruluşu ile ilgi sorularınızı sorabilir, deneyim ve bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Post Reply
oktyunus

merhaba yeni baslangic piranha kalmadigi icin graffiti ???

Post by oktyunus »

herkese merhaba , araniza yeni katildim, forumun icerigi oldukca guzel ve nitelikli, site yaraticilarini ve uyelerini tebrik ederim, ucurtmalara yabanciydim ,gecen hafta daha once
serbest parasut atlayislari yaptigim selcuk havaalanina gidene kadar, orada ismini cinsini ozelliklerini bu forumdan ogrendigim 4 ipli
yaklasik 2 metre boyutlarinda bir bluesky marka bir para-foil ucurdum, cabuk kaptigimi dusundugum halde bir kac kez caktim yere, gayet zevkliydi, kesinlikle bir power kite istiyorum, bu ise biraz da spor olarak baktim, begendigim model prism stylus p3, fakat o gelene kadar baska bir para-foil de biraz daha antreman yapmam gerekli, forumda gayet olumlu deneyimlerinizi paylastiginiz rhombus piranha modelini ithalatcisi ile iletisime gectigim halde bulamadim, kalmamis ilgili magazalarda da , bu model yerine biraz daha buyuk olan graffiti modelinin tecrube ettiginiz bir farki var midir, cell lerinin girisi bana biraz farkli geldi kesim olarak sadece bir de ebati, iyi bir alternatif oldugu dusuncesindeyim, onerilerinizi bekliyorum, cok tesekkurler

*bir de aktivitedeki eslikcime de iki ay sonra stylus ile beraber bir stunt kite getirmeyi dusunuyorum o da benim buradan alacagim para-foil ile baslayacak ogrenmeye, prism in quantum modeli kafamdaki ne dersiniz ?

tekrar tesekkurler, ruzgariniz bol olsun.
hadi_bea

Re: merhaba yeni baslangic piranha kalmadigi icin graffiti ???

Post by hadi_bea »

bir pirhana kullanıcısı olarak rhombus'un foillerini tavsiye ederim grafitide iyi bir uçurtmadır bu arada nereden katılıyorsunuz.
GÖRKEM ÇORLU
~~~~~~~~~~~~~~~~~
RÜZGARIN OĞLU
~~~~~~~~~~~~~~~~~
Bir gün ben de uçucam...
oktyunus

Re: merhaba yeni baslangic piranha kalmadigi icin graffiti ???

Post by oktyunus »

Merhaba, Istanbul dan katiliyorum beylikduzu, rhombus yerine 1.4 luk prsim snapshot getirmeyi planliyorum, erol bey e ilgisi icin tesekkur ederim, forumda shipping maliyetini paylasma amaciyla gtwt ye siparis verecegim bilgisini de ekleyecegim, bu haftasonu bulusma olursa yakinlarda yesilkoy gibi, lutfen haber gonderin :), iyi haftasonlari
Post Reply