19-23 Nisan Weifang Uluslararası Uçurtma Festivali

Uçurtma Festival duyuruları, festival fotoğrafları ve yorumları.
Post Reply
elif zaman

19-23 Nisan Weifang Uluslararası Uçurtma Festivali

Post by elif zaman »

Merhaba Ben Elif Zaman. 1 yıldır üzerinde çalıştığım uçurtma belgeseli kapsamında Çin'in Weifang bölgesinde gerçekleştirilen Uluslararası Uçurtma Festivaline katılarak Türkiye'yi temsil ettim.
Çok büyük bir organizasyondu. 27 ülkeden 150 den fazla davetlinin katılımıyla gerçekleştirilen etkinlik 5 gün sürdü.
Gönül isterdi ki orada gurup olarak bulunalım ve ülkemizi temsil edecek özel tasarım uçurtmalarımızla yarışmaya katılalım.İşallah önümüzdeki yıl bu mümkün olur. Ben sadece toplantılara katılarak ve yürüyüşlerde bayrağımızı taşıyarak bir temsil gerçekleştirebildim. Çünkü orada bulunuş nedenim çekim yapmaktı.
3 gün boyunca yağmur yağdı ve özellikle benim için çok yorucu bir çalışma oldu. Fakat herşeye rağmen muhteşem bir deneyimdi. Çok güzel çekimler yaptım. işallah en kısa zamanda belgeselimi tamamlayıp sizlerle paylaşacağım.
Bu vesileyle, beni manevi anlamda yüreklendiren, başta Altan Bey olmak üzere tüm Martı Uçurtma kulübü üyelerine, ayrıca belgeselimin ana sponsoru Hazerfan Uçurtma'nın sahibi Umut Bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunarım.
En kısa zamanda sizlere etkinlik fotoğraflarını ulaştıracağım.
Şu an büyük bir iş yoğunluğundayım. 2 hafta sonra rahatlayacağım ve ilk pazar etkinliğinde sizlere katılacağım.
Haberleşmek dileğiyle.
Altan
Site Admin

Post by Altan »

Festivalin iyi geçmesine sevindim. Yaptıkların için biz sana teşekkür ederiz. Uçurtma adına kayda değer bir kaç adım daha atılmış oluyor.
Altan Güvenni
Uçucu madde bağımlısı.
Post Reply