Esa Kimya

Uçurtma yapımında kullanılabilecek her türlü malzeme hakkında bilgi. Malzeme bulunacak yerler.
HarunAydin

Esa Kimya

Post by HarunAydin »

Merhaba, geçen sene Esa Kimya'dan fiber ve karbon çubuk temin edebilmiştim. Uzun zamandır kendileri ile görüşmedim, bugun Arzu hanıma mail attım ama bana dönmedi. Bilgisi olan var mı bu konuda ?

Teşekkürler.
led

Re: Esa Kimya

Post by led »

(0262) 724 95 14 (4 hat)
Eray Kara
Spectre

Post by Spectre »

Biz geçen hafta pazartesi uğradık. Bir miktar cam fiber aldık Ama cumartesi günü sipariği verdiğimizde Arzu hanım pazartesi şirkette olmayacağını söylemişti. Daha sonra sekreterinden öğrendiğimize göre Arzu hanım izne çımış. O yüzden cevap verememeiş olabilir. Yada e-maileline ulaşmamış olabiir.

Kötü haber şu, ESA artık fiber çubuk yada boru üretmiyor. Ama ellerinde bir miktar eskiden kalma malzeme var.
İyi Rüzgarlar,
Ferruh Bayşu
http://www.ucurtma.org

Image
burakkv

Post by burakkv »

Arkadaslar merhaba;
ESA Kimyada calisan biri olarak soleyebilirimki, ESA fiber cubuk ve boru uretimlerine devam etmektedir.
(0262) 724 95 14 (4 hat) telefon numarasindan Arzu Hanim'a ulasabilirsiniz, arzubak@esa.com.tr yada bakova@esa.com.tr mail adreslerinden irtibat kurabilirsiniz.
yigitkahraman

Post by yigitkahraman »

Bu 2012 yılı içinde duyduğum en mükemmel haber diyebilirim.
Arzu hanımla daha önce tanışmış ve şirketlerini 2010 yılında ziyaret etmiştim. 30-40 metre civarı da Cam çubuk almıştım. Fakat benim şahsi fikrim. Tek tek 30-40 veya 100 metre sanırım firma içinde çok küçük metrajlar olacak ve kişileride gereksiz zahmetlere sokacaktır düşüncesindeyim. Amacımızın daimi olması için, toplu siparişler üzerinde çalışılabilir mi? Zaten fiyatlar belirlidir. Cam boru ve Cam çubuğa şuan itibariyle benim gerçekten çok ihtiyacım var. Klüp olarak nasıl bir yol izleneceği konusu da burada aydınlatılabilinir mi?
Yiğit KAHRAMAN

Söylediklerinizi duyurmak için hiç kimseyi kolundan tutmayın,
Dinlemeye istekli değillerse, onları tutacagınıza çenenizi tutun.

http://yigitkahraman.wordpress.com
burakkv

Post by burakkv »

Olculere gore yardimci olabilirim. Istediginiz olculerde cubuk, stoklarimizda mevcutsa hemen yollayabiliriz ama yoksa toplu siparisler uzerinde calisabiliriz. Ama ozellikle karbon cubuklar icin toplu siparis gerekmektedir cunku karbon cubuklari siparise gore cekiyoruz.

Istediginiz olculeri soylerseniz size yardimci olmaya calisirim.
ekrem

Post by ekrem »

İlginiz için teşekkür ederim. Stoklarınızdaki, Esa fiber çubuk ve cam çubuk , karbon çubuk , kalınlıklarını öğrenmemiz mümkünmü.? Şu an 3 mm lik fiber çubuk , 6 mm lik karbon çubuk düşünüyorum. Saygılarımla.
yigitkahraman

Post by yigitkahraman »

burakkv wrote:Olculere gore yardimci olabilirim. Istediginiz olculerde cubuk, stoklarimizda mevcutsa hemen yollayabiliriz ama yoksa toplu siparisler uzerinde calisabiliriz. Ama ozellikle karbon cubuklar icin toplu siparis gerekmektedir cunku karbon cubuklari siparise gore cekiyoruz.

Istediginiz olculeri soylerseniz size yardimci olmaya calisirim.
İlginize tekrar teşekkür ediyoruz. Firmanızı 50-100 metre gibi küçük metrajlarla yormamak için, biz kendi içimizde çalışma yaparak, ihtayaçlarımızı belirledikten sonra size bilgi vermemiz sanırım daha mantıklı olacaktır. Siz malzemeleri hazırlattıktan sonra, kargo içinde extra zahmete girmeden temini direkt firmanızı ziyaretle ben yapabilirim. Dün Emin ve Erhan beyin de ihtiyaçlarının olduğunu öğrendim. Onlar adına da temini benim yapmamda herhangi bir sakınca görmediler.
En kısa sürede ihtiyaçlar belirlenerek tarafınıza mail atılacaktır.
İyi çalışmalar.
Yiğit KAHRAMAN

yigitkahraman

Post by yigitkahraman »

Arzu hanımla bugün telefonla görüşerek, Cam çubuk, Cam boru, Karbon çubuk ve karbon borular için ayrıca stok durumu ve fiyat talep ettim. Bu başlık altında liste fiyatlarını bana gelen maili direkt olarak paylaşarak ihtiyaçlarımızı belirleyebiliriz. Formumuzun bu başlığını da Esa kimya takip ettiği için fiyatlar konusunda da hiç kimsenin aklında soru işareti kalmayacığını düşünüyorum.
Karbon boru üretebileceklerini minimum metraj ise 100 metre olabileceği görüşmelerimiz arasındaydı.
Bilgilerinize sunulur.
Yiğit KAHRAMAN

led

Post by led »

@Yiğit, gittiğinde Arzu Hanım'a benden de çok selam söylermisin, epey zamandır telefon açamadım kendisine. Mükemmel birisidir kendileri, hepimizin toplu halde aldığı metrajlar bile onlar için komik rakamlar olmasına rağmen hiç bıkmadan usanmadan herbirimize 3m 5m demeden yardımcı oldu.. Hem bizlere gösterdiği yakınlık için hemde Türkiye'deki bir avuç uçurtmacı için elzem olan malzemeleri sağladığı için tekrar tekrar teşekkürlerimizi ilet lütfen.
@burakkv,
Yada siz Yiğit'in gitmesini beklemeden hemen iletin:)
Last edited by led on Wed Feb 22, 2012 4:42 pm, edited 1 time in total.
Eray Kara
yigitkahraman

Post by yigitkahraman »

Eray abi selam üzerime kalırsa seve seve iletirim.
led wrote:Yada siz Yiit'in gitmesini beklemeden hemen iletin:)

Hah işte bu. Eray abi bende şu "yumuşak g" yi yabancılara anlatma konusunda sıkıntı yaşıyordum. Ne güzel yapmışsınız. Elinize sağlık. :lol: :lol:
Yiğit KAHRAMAN

burakkv

Post by burakkv »

ekrem wrote:İlginiz için teşekkür ederim. Stoklarınızdaki, Esa fiber çubuk ve cam çubuk , karbon çubuk , kalınlıklarını öğrenmemiz mümkünmü.? Şu an 3 mm lik fiber çubuk , 6 mm lik karbon çubuk düşünüyorum. Saygılarımla.
Karbon cubuk stoklarimizda yok ama 3 mm lik cubuk stoklarimizda var.

Arzu Hanim'a selamlarinizi hemen ilettim, cok memnun oldu sizede selamlar gonderdi :)
led

Post by led »

@burakkv,
Sağolsun,teşekkür ederim ilginize.
@yiğit,
Yiit'mi? ne Yiit'i :lol: Yanlışlık için özür.
Eray Kara
yigitkahraman

Post by yigitkahraman »

Ama lütfen olmazki böyle.
Abi şaka olarak yazmıştım. Hiç öyle takıntılarım yoktur. Tekrar saygılar benden Eray abi. Kastamonuda görüşürüz dermişim :lol:
Yiğit KAHRAMAN

led

Post by led »

@yiĞit :lol:
Çok isterim. Ozaman bir gelsinde bakalım ama şuan için nefes almaya bile vaktim yok.
Eray Kara
Post Reply