KİMSE YOKMU

Kumandalı uçurtmaların yapımı ve uçuruluşu ile ilgi sorularınızı sorabilir, deneyim ve bilgilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.
Aykutcetin

KİMSE YOKMU

Mesaj gönderen Aykutcetin » Cmt Nis 11, 2015 3:31 pm

Merhaba, bir kaç yıldır uçurtma sevdama ara vermiştim ve yeniden depreşti :) siteye bir göz atayım dedim ama hayal kırıklığı yaşadım çünkü kimseler yok burada, umarım mevsimseldir diyerek konuma dönmek istiyorum, elinde ikinci el orta ileri seviye iki ipli olup satmayı düşünen var mıdır.

Kullanıcı avatarı
Spectre
İletişim:

Re: KİMSE YOKMU

Mesaj gönderen Spectre » Cmt Nis 11, 2015 9:56 pm

Merhaba, Aykut Bey

buralardayız. viewtopic.php?f=9&t=2151 orta ileri seviye uçurtma var.
Kullanılmış olarak ne var bilmiyorum bir bakmam lazım. Şu an evden uzakdayım dönünce bakarım.
İyi Rüzgarlar,
Ferruh Bayşu
http://www.ucurtma.org

Resim

Kullanıcı avatarı
Aykutbey

Mesaj gönderen Aykutbey » Çrş May 06, 2015 2:40 pm

Sitedeki ikinci el ilanlarında pek bir şey bulamadım maalesef, dolar da çok arttığı için 100 dolar vermek açıkçası zor geliyor, uçurtmasını satmak isteyen Prism Quantum ya da hypnotist sahiplerine sesleniyorum :)

Kullanıcı avatarı
Spectre
İletişim:

Mesaj gönderen Spectre » Çrş May 06, 2015 4:51 pm

Maalesef bende yok. Dediğim gibi bende yukarı linkde verdiğim Alpha Kites var. 100$a kullanılmış quantum almayı düşünüyordanız bu uçurtma onlardan çok daha iyidir. Zaten dolar la euro arasında da fazla bir fark kalmadı.
İyi Rüzgarlar,
Ferruh Bayşu
http://www.ucurtma.org

Resim

Kullanıcı avatarı
drkkbn
İletişim:

Mesaj gönderen drkkbn » Çrş May 13, 2015 11:49 am

Aykut Bey,

Ben yaklaşık 3 yıl önce Prism Quantum'un sıfırını Amerika'dan vergi ve nakliye dahil 160$ gibi bir fiyata almıştım. Eğer sıfını almak isterseniz referans olması açısından bilgi vereyim istedim.
Doruk Kuban

Kullanıcı avatarı
Aykutbey

Mesaj gönderen Aykutbey » Prş May 14, 2015 10:15 am

Benim bahsettiğim 100 dolarlık fiyat Quantum'un sıfır fiyatı zaten, kargosuyla 150 doları bulur diye tahmin ediyorum, demek ki 3 yılda fiyatlar çok değişmemiş sadece dolar bizde bayağı değişmiş :D

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir