hangi fighter daha keyifli?

Savaşçı uçurtmalar, fighter kites.
Post Reply
cekmece

hangi fighter daha keyifli?

Post by cekmece »

bu başlık altında beş altı tane ayrı ayrı farklı türlerden fighter yapan arkadaşlar var, sizce hangisi en keyifli uçuş sağlıyor belki farklı türden bir kaç tane yapıp uçuranlarda olmuş olabilir...

not : yiğenimi sevindirmek için eskiden yaptığımız altıgen uçurtmalardan yaptım sonra ona daha farklı uçurtmalar nasıl yapılır diye araştırmaya girişmiştim(kuş şekilli ejderha şekilli istediğini söyledi) ki internette yabancı sitelerden başlayıp dolaşa dolaşa buralara kadar geldim ve bugün üye oldum. meğer derdim sadece yiğenimi sevindirmek değilmiş :) sabahı ettim forumda dolaşırken. amacım forumdaki birkaç uçurtmayı yapıp hem yiğenimi sevindirmek hemde uçurtma özlemimi gidermek. bakalım yaptığınız bu güzel uçurtmalardan bende yapabilecekmiyim.

umarım konuyu yanlış bir bölüme açmadım
Halit
Site Admin

Re: hangi fighter daha keyifli?

Post by Halit »

Hoşgeldiniz.

Fighter uçurtmaların hepsi keyifli ancak uçurması biraz deneyim istiyor. Yeğeniniz kaç yaşında bilmiyorum ama uçurabilmesi için biraz izlemesi ve öğrenmesi gerekecek.

Hafta sonları bize katılıp hangi uçurtmaların daha keyifli olduğunu görüp karar verebilirsiniz.
http://www.ucurtmaplanlari.com
Post Reply